Wschód - program telewizyjny TVP Polonia - 2019
Program "Wschód" (źródło: TVP Polonia)
"Paczka dla Rodaka na Kresach" Wileńszczyzna (emisja 19.12.2019) |
"Mikołaj na Kresach" (emisja 12.12.2019) |
"Rodacy z Syberyjskiej Głubinki" (emisja 5.12.2019) |
"Z szacunku dla przodków" (emisja 28.11.2019) |
"Drogi do Irkucka" (emisja 21.11.2019) |
"Dla Niepodległej" (emisja 14.11.2019) |
"Zaduszki na Kresach" (Lwów i Kołomyja) (emisja 7.11.2019) |
"Polskie ślady w Tobolsku" - tak żyją Polacy w Rosji (emisja 31.10.2019) |
"Dzień Papieski na Syberii" (emisja 24.10.2019) |
"W cieniu madonny" (emisja 17.10.2019) |
"Polsko moja" (emisja 10.10.2019) |
"Polska wyspa w Azjatyckim morzu" (emisja 3.10.2019) |
"Sny o ojczyźnie" W toczkach marzą o Polsce (emisja 26.09.2019) |
"Polskie kwiaty" U krajan w Koziatynie (emisja 19.09.2019) |
"Mogiły w stepach" - Pierwsze grupowe działanie w Kazachstanie (emisja 12.09.2019) |
"Jak wesele to tylko w Kazachstanie!" Podolski, polska wioska w Kazachstanie (emisja 5.09.2019) |
"Co wójta ciągnie na Kresy?" Festiwal Kresowy - Wyprawa na Wołyń (emisja 29.08.2019) |
"Na ratunek kresowej historii" (emisja 22.08.2019) |
"Berdyczów na polskim szlaku" (emisja 8.08.2019) |
"Modlitwa za Wołyń" (Janowa Dolina) (emisja 1.08.2019) |
"Na straży kresowych mogił" (Zbaraż, Busk, Lityń) (emisja 25.07.2019) |
"Ziemia Mazurów" (Szaróweczka i Maćkowce) (emisja 18.07.2019) |
"Odpust w okopach" (Kamieniec Podolski, Okopy Św. Trójcy) (emisja 4.07.2019) |
"Nie rzucim Kresów..." (emisja 27.06.2019) |
"Wytrwali na kazachskiej ziemi" (emisja 13.06.2019) |
"Polskie życie na kazachskim stepie" (emisja 6.06.2019) |
"Dzieci kresowej ojczyzny" (emisja 30.05.2019) |
"Na spotkanie z Kazachstanem" (emisja 23.05.2019) |
"Na ziemi przodków" (emisja 15.05.2019) |
"Na szlaku kresowej pamięci" (Kamieniec Podolski) (emisja 8.05.2019) |
"Polacy na Kamczatce" (emisja 1.05.2019) |
"Wierszyna na Syberyjskim szlaku" (emisja 25.04.2019) |
"Na Kamczatce" (emisja 18.04.2019) |
"Przygarnęła Bukowina" (emisja 11.04.2019) |
"Ojczyste Polesie" (Horoszów) (emisja 4.04.2019) |
"Ojczyzna pędzlem malowana (Burdiakowce)" (emisja 28.03.2019) |
"Chrzciny w Mościskach" (emisja 21.03.2019) |
"Nieznana Żytomierszczyzna" (emisja 14.03.2019) |
"Powrót na ojczystą ziemię" (Kazachstan) (emisja 7.03.2019) |
"Strażnicy Huty" (Huta Pieniacka) (emisja 28.02.2019) |
"Przetrwali dzięki Kościołowi" (Lityń) (emisja 21.02.2019) |
"Polski duch w Koziatynie" (Koziatyn) (emisja 14.02.2019) |
"Dzieci Syberii" (Syberia) (emisja 7.02.2019) |
"Syców na kresowym szlaku" (Syców) (emisja 31.01.2019) |
"Testament mojej matki" (Gródek Podolski) (emisja 24.01.2019) |
"Sny o ojczyźnie" (Rzeszczeńce, Oleksandrówka, Żytomierz) (emisja 17.01.2019) |
"Polskie Święta w Kamieńcu Podolskim" (emisja 10.01.2019) |
"Czy śni się wam Wilno..." (Wilno) (emisja 3.01.2019) |